Sidenbroderi
2016-05-27
386331
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SIDENBRODERI, Kina, 1800-tal, broderat med drake, ca 200x227 cm
Bristningar, lagningar