Gustav Rudberg oljemålning
2016-05-27
386308
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Royal Swedish Embassy", signerad och daterad G Rudberg -56, olja på duk, ca 54x65 cm