Lucinis Samling
2016-06-10
386301
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ENGELSK SKOLA (omkring 1800): Landskap med vattendrag, bär otydlig signatur, olja på pannå, ca 26 x 22 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 89)
Oramad, uppfodrad på pannå, smärre ytskador