Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
JOHANNES COLLIN (1873-1951), porträttbyst, signerad och daterad Collin 1910, brons, gjutarmärkt Rasmussen, Köpenhamn, höjd 20 cm
Slitage, ryggen ristad "KIPP"
386249
2016-05-26