Lennart Aschenbrenner färglitografi
2016-05-27
386224
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition med glasögon, signerad och daterad Aschenbrenner -99, färglitografi, 241/295, ca bladmått ca 19 x 25 cm