Lars Jonsson färglitografi
2016-05-27
386192
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Sjöfågel, signerad Lars Jonsson, 119/350, färglitografi, bladmått ca 43 x 62 cm, oramad