Karl Mårtens färglitografi
2016-05-27
386191
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Korp, signerad Karl Mårtens, 249/290, färglitografi, bladmått ca 62 x 44 cm, oramad