Klubbat för:
9 000 SEK
10 000 SEK
IB KOFOD LARSEN, OPE, soffa, 3-sits, 1960-tal, med skinnklädsel och trästomme i mörkbetsat trä, sitthöjd ca 45, längd ca 191 cm
Smärre slitage
386156
2016-05-26