Lucinis Samling
2016-06-10
386128
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ENGELSK SKOLA (omkring 1780): Äldre mans död, olja på duk, ca 100 x 134 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 138)
Dubblerad, renoverad, smärre ytskador