Ring 14 k guld opaler
2016-05-26
386127
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RING, 14 k guld, dekor med opaler, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 4 g
Stenar med slitage och skador