Angelica Wiik färglitografi
2016-05-26
386122
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, 267/290, färglitografi med glitter, ca 40x58,5 cm, oramad