Angelica Wiik
2016-05-26
386120
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Månjazz", signerad Angelica Wiik, 3/290, färglitografi med glitter, ca 30x43,5 cm, oramad