Tsubor järn Japan Meiji
2016-05-26
386114
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TSUBOR, 2 st., järn, Japan, Meiji (1868-1912), dekor i relieff och genombrutna, brännförgyllda detaljer, en signerad, diameter 63-70 mm
Korroderade