Serveringsvagn
2016-05-26
386066
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, mönstrad laminat samt förkromad metall, fällbar modell på hjultrissor, höjd 80, 70x40 cm
Visst slitage