Peter Dahl
2016-06-01
386064
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Tre damer", signerad och daterad Peter Dahl 1986, bildmått, 33x24 cm