Ryttarsvärd 1800-tal
2016-05-26
386040
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SHASHKA, ryttarsvärd, Kaukasus, 1800-tal, balja i hajskinn, detaljer i silver med niellodekor, längd ca 103 cm
Slitage, handtaget av