Skrivbordslampor
2016-05-25
386012
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKRIVBORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, Luxo, orange metall, längd ca 70, med bordsfäste
Bruksslitage