Pallar "Z-pallar"
2016-05-25
386009
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PALLAR, 2 st, 1930-tal, krom och skinnimitation, sitthöjd 49 cm
Ytskador