Värmefat samt bojan med lock
2016-05-30
385936
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VÄRMEFAT, BOJAN MED LOCK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm, bojanens höjd 16,5 cm
Nagg, glasyrbortfall