Sekretär
2016-05-25
385922
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SEKRETÄR, 1800-tal, gråmålad, beslag i mässing, 3 lådor, snedklaff med bakomliggande inredning i form av lådor, höjd ca 110, 101x50 cm, nyckel finns
Renoverad, slitage