Elis Wallin
2016-05-25
385884
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS WALLIN (1888-1972): ´´Den blå Kiosken´´, signerad och daterad Ellis Wallin -60, olja på duk, ca 46x64 cm