Lucinis Samling
2016-06-10
385875
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ENGELSK SKOLA (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 60 x 50 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 182)
Dubblerad, ytskador