Dockmöbler
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOCKMÖBLER, ca 35 dlr varav 3 dlr Nolbyn, 18/1900-tal, 7 stolar, säng, byrå, skrivbord, 3 mindre bord, toalettbord, badkar, diverse småföremål, ljusstakar, köksredskap etc, diverse textilier och dockor, sängnens längd ca 17 cm
Smärre slitage, lagnigar/skador
385856
2016-05-25