Robert Högfeldt akvarell
2016-05-30
385840
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): dopp, signerad R. Högfeldt, akvarell, 23x32 cm