Olle Carlström
2016-05-29
385829
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE CARLSTRÖM (född 1920): Komposition, signerad OC, olja på duk, 23,5x32 cm