Sven-Olof Rosén oljemålning
2016-05-28
385796
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN OLOF ROSÉN (1908-1982): "röd begonia", signerad och daterad Rosén -48, olja på pannå, ca 60x47 cm