Lampa
2016-05-25
385784
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAMPA, 1950/60-tal, elektrifierad, svartlackerad stomme i metall, tredelad fot, polykrom skärm, höjd ca 120 cm
Smärre slitage