Kliuchnikov oljemålning
2016-05-26
385781
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV(född 1956): Motiv äppelblom , Stockholm, signerad V. Kliuchnikov, 2011 olja på duk, oramad, ca 33x44 cm