Armbandsur Eterna Matic 18 guld
Klubbat för:
11 500 SEK
12 000 SEK
ETERNA, armbandsur, 18 k guld, Matic Centenaire, 1960-tal, automatiskt urverk, guldfärgad urtavla, stavindex, länk i 18 k guld ej original, diameter 34 mm, total vikt ca 63,2 g
Ej funktionstestad, bruksslitage
385780
2016-05-27