Evert Lundquist
2016-12-04
385737
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Stilleben, signerad E.L samt daterad 1950, olja på duk, 21,5x19 cm
4:e december