Evert Lundquist
2016-12-04
385736
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
EVERT LUNDQUIST (1904-1994): "Brödet", signerad E.L samt Evert Lundquist, olja på pannå, 25x17,5 cm
4:e december