Charles Tuttle oljemålning
2016-05-24
385665
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CHARLES F. TUTTLE (c.1841/42-1893): Interiör med flicka och katt, signerad och daterad C.F Tuttle 1881, olja på duk, ca 46x30 cm
Färgbortfall