Oidentifierad konstnär blomsterstilleben
2016-05-24
385656
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Blomsterstilleben, otydligt signerad, olja på duk, ca 45x54 cm
Retuscher/färgbättrad