Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

100 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JAN LIEVENS (1607-1674) efter: Mediterande filosof, olja på pannå, ca 61 x 45 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 202)

Renoverad, smärre ytskador

385531

2016-06-10