Lucinis Samling
2016-06-10
385494
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSK SKOLA (omkring 1700): Sankt Bruno, olja på duk, ca 64 x 47 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 208)
Smärre ytskador