Golok
2016-05-24
385465
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLOK, Sydostasien, 18/1900-tal, skuret skulpterat och eboniserat fäste med silverbeslag, skinnklädd träbalja, längd ca 89 cm
Åldersrelaterat slitage, skinnbeklädnad