Lucinis Samling
2016-06-09
385431
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ROMERSK SKOLA (1700-tal), efter Benedetto Luti: Figurscen, olja på duk, ca 72 x 57 cm, oramad
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 166)
Dubblerad, ytskador, dukskada