Lucinis Samling
2016-06-09
385424
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Karneval, olja på duk, ca 41 x 62 cm, oramad
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 147)
Dubblerad