Lucinis Samling
2016-06-09
385416
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
NAPOLETANSK SKOLA (1700-tal): Apoteos, olja på duk, ca 36 x 59 cm, oramad
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 151)
Dubblerad