Uno Vallman oljemålning
2016-05-23
385374
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Blomsterstilleben, signerad Uno Vallman, olja på duk, 60x50 cm