Roland Svensson
2016-08-24
385360
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vintermöda", signerad Roland S, 10/275, färglitografi, bildmått ca 29x39 cm.
Läs mer