Bord 1800-tal
2016-05-23
385357
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, 1800-tal, England, fanérat i mahogny, låda i sargen, draghandtag i mässing, dekor av intarsia, höjd ca 72, 90x52 cm
Ytskador