Carl Brandt
2016-05-23
385352
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Sommarlandskap med torp, signerad och daterade C. Brandt 1912, olja på duk, ca 53x64 cm
Proveniens: Tidagare såld på Lilla kvalitén 97-09-29 objektsnummer 4203
Hål i duken