Ram 1700-tal
2016-05-24
385335
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RAM, 1700-tal, förgylld, med senare spegelglas, höjd ca 60x47 cm
Smärre dekor bortfall upptill, senare förgyllning