Lucinis Samling
2016-06-09
385324
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TYSK SKOLA (1800-tal): Grotta med fåglar, olja på duk, ca 63 x 50 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 126)
Dubblerad, ytskador, retuscher