Bordslampa
2016-05-23
385319
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, sockel i röd sten, förgyllda beslag, stam i brons, reliefdekor av gracer, höjd till lampsockel 46 cm