Bägare silver Löfgren Hudiksvall
2016-05-29
385307
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BÄGARE, silver, Lars Löfgren, Hudiksvall 1800-talets första hälft, välvd fot, svisselerad dekor, delvis förgylld, höjd 15 cm, vikt ca 140 g