Ampel
2016-05-23
385285
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AMPEL, 1900-tal, orange/gul glasmassa, sidenupphängning, höjd med upphängning ca 59, diameter ca 40 cm
Slitage