Roland Svensson
2016-08-24
385271
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Oktoberkväll" - Storskärgårn., signerad och daterad Roland. S -87, 29/350, färglitografi, bladmått 30x40 cm bildmått ca 20x24 cm.
Läs mer
Oramad