Joakim Allgulander
2016-05-23
385205
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Explorers", signerad Joakim Allgulander, numrerad 96/230, färglitografi, bladmått ca 45x74 cm